Hadde Profil Ürünleri

Firmamız Türkiye’nin en büyük hadde demiri stoklarından birine sahiptir. Firmamız, 7000 metrekarelik deposunu yalnızca hadde ürünlerinin stoklanması ve satışı için ayırmıştır. Hadde ürünlerinin, diğer demir-çelik ürünlerinin arasında değil de sadece hadde ürünlerine ayrılmış tek ve büyük bir alanda depolanması konusunda firmamız, diğer demir-çelik satan firmalardan ayrılmaktadır. Bununla da yetinmeyen firmamız, kurulduğu ilk yıldan itibaren durmaksızın depolarını büyütmüş; ürün çeşitliliğini ve stoklarını bir gün bile durmaksızın artırmıştır.

Çeşitli normlara göre üretilen her türlü ölçüdeki; köşebent, silme, lama, te demiri, HEA, HEB, IPE, NPI, NPU, kare, yuvarlak ve altı köşe demir gibi hadde grubu ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Bununla birlikte farklı dayanımlara sahip hadde ürünlerinin de satışını yapan firmamız, soğuk çekme ve farklı çelik tiplerindeki hadde çeşitlerini de deposunda bulundurmaktadır. Firmamız IPE ve UPE profillerde daha ince et kalınlığına sahip A ve AA grubu profillerinin Türkiye’deki ilk satış ve pazarlamasını yapan firmalardan biridir. Firmamız, IPEA, IPEAA, UPEA ve UPEAA demir gruplarında Türkiye’nin en büyük stoklarından birine sahiptir. Her türlü hadde demirinin ikinci kalitesini de stoklarında bulunduran firmamız, müşterilerine ekonomik alternatifler de sunmaktadır.

Müşterilerimizin de dediği gibi: “Eğer bir demir Tekman’da yoksa o demir hiçbir yerde yoktur.” Bu yorumu kendine slogan edinen firmamız, depolarını sürekli büyütmekte, ürün çeşitliliğini durmaksızın artırmaktadır.

Rekabetçi hadde demiri fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.