Hakkımızda

Ticari hayatımız Nihat Tekman tarafından kurulan, 25 metrekarelik bir dükkânda başlamıştır. 1978 yılında hurda metal alım-satımı ile başlayan ticari faaliyetlerimiz her geçen yıl katlanarak artmıştır. İşletmemiz, 1980 yılında, hurda metal ticaretine ek olarak; sac, boru profil ve diğer sanayi demirlerinin ticaretini yapmak üzere, sanayi sitesindeki 2000 metrekarelik kapalı alana taşınmıştır. Kurulduğu yıldan beri hiç durmadan yatırımlarına devam eden firmamız, müşteri portföyünü ve ürün gamını her geçen yıl arttırmıştır. Her geçen yıl katlanarak artan satış hacmiyle işletmemiz, zamanla bölge ekonomisine yön veren işletmelerden biri haline gelmiş, sanayi kuruluşlarına sunduğu geniş ölçekli hizmetlerle adeta bölge ekonomisinin lokomotifi olan bir firmaya dönüşmüştür. 2012 yılında 8000 metrekarelik kapalı alanı daha bünyesine katan firmamız; giyotin makaslar, abkant presler, CNC plazma sac kesim makineleri, CNC lazer sac kesim makineleri, silindirik sac büküm makineleri, boru profil büküm makineleri ve panç kesim makineleri gibi metal işleme makinelerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Yine aynı yıl firmamız; oksijen, karbondioksit ve azot başta olmak üzere çeşitli sınai gazların ticaretini de yapmaya başlamıştır. Bugün, Samsun Çorum Yolu üzerindeki 20.000 metrekarelik kapalı, 80.000 metrekarelik açık alanda faaliyetlerini sürdüren firmamız bölge sınırlarını aşmış, kendi bünyesinde bulundurduğu araç ve ekipman filosuyla tüm Türkiye'ye hizmet götüren bir firma haline gelmiştir. Bugün, Tekman Metal olarak 40. yılımızı kutluyor, Türkiye için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ


SUNDUĞUMUZ HİZMETLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.


ÇALIŞMALARIMIZ


PLANLADIĞIMIZ VE YAPMAKTA OLDUĞUMUZ DİĞER "TEKMAN METAL İŞLERİ"


MİSYONUMUZ


Demir çelik ürünlerini ve imalat hizmetlerini mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle müşterilerimize ulaştırmak ve onlarla birlikte büyümek firmamızın temel felsefesidir. Sahip olduğu ürün portföyüyle, hizmet çeşitliliğiyle, lojistik ağıyla; Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başarmış işletmemiz, her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte, beraberinde bölgenin kalkınmasında da büyük rol oynamaktadır.

VİZYONUMUZ


Başta geri dönüşüm sektörü olmak üzere faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde en kapsamlı hizmetleri vererek Türkiye'nin önde gelen işletmelerinden biri olmak ve uluslararası bir şirkete dönüşmek hedefimizdir. Her geçen gün ürün portföyünü artırmakta, makine parkurunu büyütmekte, genişlemesini ve gelişimini sürdürmekte olan Tekman Metal belirlediği vizyona hızlı bir şekilde ulaşmayı amaçlamaktadır.

Hurda Fiyatları