Rulo Sac Dilme


Tekman Çelik Servis Merkezi, geniş rulo stokuyla müşterilerine hızlı ve ekonomik bir şekilde hizmet vermektedir. Rulo sac stokları ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Firmamız fason rulo sac dilme işlemi yapmaktadır. Rulo sac dilme fiyatları ile ilgili bilgi almak için iletişime geçiniz.

Rulo Sac Dilme İçin İletişime Geçin
 

Rulo Sac Boy Kesme


0,18-2 mm kalınlığındaki, 1550 mm genişliğe kadar olan; galvanizli, boyalı, siyah, HRP, HR, DKP sacları çelik servis merkezimizde istenilen boylarda imal etmekteyiz. 400 mm-4000 mm uzunluklarında imalat yapılabilmektedir. Kesim öncesi leveller sisteminden geçirilen sac plazma ve lazer kesime uygun düzgünlüğe kavuşmaktadır. Doğrultma sistemimiz boyalı-kaplı yüzeylere zarar vermeden doğrultma yapabilmektedir.

Rulo Sac Boy Kesme İçin İletişime Geçin

Sac Çeşitleri


Sektörün en köklü kuruluşlarından olan firmamızın temelleri 1980 yılında atılmıştır. Firmamız; sac satışı ve sac işleme konusunda yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik altyapısı sayesinde Türkiye’deki ve yurt dışındaki birçok firmaya hizmet vermektedir.

Sac Fiyatları İçin İletişime Geçin
 

Boru - Profil Çeşitleri


Firmamız, Türkiye’nin en büyük boru-profil stoklarından birine sahiptir. Firmamız, kurulduğu ilk yıldan itibaren durmaksızın depolarını büyütmüş ve böylelikle ürün çeşitliliğini ve stoklarını her geçen gün daha da arttırabilmiştir.
Boru Profil Fiyatları İçin İletişime Geçin

İkinci Kalite Demir


Firmamız, Türkiye'nin en büyük ikinci kalite stoklarından birine sahiptir. Sanayi demirleri ticaretinin yanında hurda metal alım-satım faaliyetlerini de yürütmekte olan firmamız, çalışmış olduğu çeşitli firmalardan gelen boru-profil ve sanayi demirlerinin satışını yapmaktadır.

İkinci kalite Boru Profil Fiyatları İçin İletişime Geçin
 

Delikli Sac


Tekman Metal bünyesinde sunduğumuz ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışımızla yelpazemize sektörümüzde kullanım alanı oldukça geniş olan "Delikli Sac" ürün ve hizmetini de ekledik.

Delikli Sac Fiyatları iİçin İletişime Geçin

Hırdavat Ürünleri


1980 yılından beri ticari faaliyetlerde bulunan firmamız, 1990 yılından itibaren hırdavat satışı yapmaya başlayarak sektörde yerini almıştır. Çok sayıda kaliteli markanın bayiliğini yapan firmamız, perakende satışın yanında toptan satış da yapmaktadır.

Hırdavat Ürünleri Fiyatları İçin İletişime Geçin
 

Endüstriyel Gazlar


2012 yılında; başta oksijen, karbondioksit ve azot olmak üzere çeşitli endüstriyel gazların ticaretini de yapmaya başlayan firmamız, bu sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Benimsemiş olduğu ilkeli ve etik satış politikalarından taviz vermeyen firmamız, bu sektörde de güvenilir bir marka olarak adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Endüstriyel Gaz Fiyatları iİçin İletişime Geçin

Hurda Metal


Firmamız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın “Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanımı Tebliği” çerçevesinde vermiş olduğu, hurda metal işleme lisansıyla; demir, alüminyum, bakır, pirinç, krom, nikel, çinko v.b. gibi hurda metallerin alım satımını yapmaktadır.

Hurda Metal Fiyatları İçin İletişime Geçin
 

Plazma Kesim


Bilgisayar sistemlerinde, kullandığı CNC makinelerle tam uyumlu CAD-CAM çizim programlarını kullanan firmamız; imalatını yaptırmak istediğiniz parçaların, hem çiziminde hem de sac plakaya en az fireyle yerleştirilmesinde siz değerli müşterilerimize her türlü teknik desteği sağlamaktadır. Çizime döktüğü binlerce parça, model, motif ve ferforjenin kesimini yapmış olan firmamız; tecrübeli teknik kadrosuyla ve profesyonel operatörleriyle, plazma kesimde en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Plazma Kesim Fiyatları iİçin İletişime Geçin

Lazer Kesim


Bölgede bir ilke imza atıp, bölgenin ilk lazer sac kesim tezgâhı yatırımını yapan firmamız; uzman teknik kadrosuyla, 10 yılı aşkın bir süredir fason olarak lazer kesim faaliyetlerini yürütmektedir. Müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız siz değerli müşterilerimizin verdiği tüm siparişleri önemsemekte; yürüttüğü metal işleme faaliyetlerinde, "bir parça da, bin parça da aynı öneme sahiptir" ilkesini benimsemektedir.

Lazer Kesim Fiyatları İçin İletişime Geçin
 

Punch Kesim


Bünyesinde bulundurduğu punch kesim makineleri ve çoklu delik delme presleriyle fason olarak punch kesim faaliyetlerini yürüten firmamız, 1500*3000*6 mm ölçülerine kadar olan sacları işleyebilmektedir. Hazır olarak bulundurduğu geniş takım deposuyla, siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde cevap vermeyi amaçlayan firmamız, uygun fiyatlara punch kesim hizmeti sunmaktadır.

Punch Kesim Fiyatları iİçin İletişime Geçin

Giyotin Kesim


Firmamız, bünyesinde bulundurduğu 5 adet giyotin kesim makinesi ile giyotin kesim faaliyetlerini yürütmektedir. Seri bir şekilde kesim imkânı sunan giyotin kesim; ısı deformasyonuna yol açmayan, çapak oluşturmayan, düşük maliyetli bir imalat yöntemidir.

Giyotin Kesim Fiyatları İçin İletişime Geçin
 

Testere Kesim


Bünyesinde bulundurduğu 8 adet şerit testere ile çeşitli çaplardaki boru, profil, dolu demir ve haddelerin kesimini yapan firmamız; standart boyları 6-12 metre olan sanayi demirlerinin verilen siparişlere göre kesimini yapmaktadır.

Testere Kesim Fiyatları iİçin İletişime Geçin

Silindir Sac Büküm


Merdane uzunluğu 3000 mm olan silindir büküm makinelerimizle, 30 mm kalınlığa kadar olan sacların silindirik bükümünü yapabilmekteyiz. Hardox sacların silindirik bükümünü de yapan firmamız, hassas bir şekilde konik büküm de yapmaktadır.

Giyotin Kesim Fiyatları İçin İletişime Geçin
 

Boru Profil Büküm


Bu çerçevede; profil, boru, köşebent, NPU, NPI, U, HEB, HEA, lama ve dolu demirlerin bükümü, alanında uzman personellerimiz tarafından iyi bir hizmet kalitesiyle, hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Boru Profil Büküm Fiyatları iİçin İletişime Geçin

Kaynaklı İmalat


Çeşitli parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller, montaj ekibimizce büyük bir dikkat ve özenle birleştirilmektedir. Talep edilirse, imalatı yapılan tüm ürün ve malzemeler tercih edilen RAL kodu ile alanında uzman ekibimiz tarafından boyanmaktadır.

Kaynaklı İmalat Fiyatları İçin İletişime Geçin
 

Abkant Büküm


Firmamız, bünyesinde bulundurduğu farklı özelliklere sahip 8 adet abkant büküm makinesiyle fason olarak sac büküm faaliyetlerini yürütmektedir. Sac malzemeler yüksek hassasiyetle şekillendirilir, kaynaklı birleştirme gerekiyorsa alanında uzman kaynakçılarımız tarafından kaynak yapılarak size teslim edilir. Firmamız, sahip olduğu takım zenginliği sayesinde sizlere hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Abkant Büküm Fiyatları iİçin İletişime Geçin