Bu fiyat listesi 22.04.2024 (PAZARTESİ) tarihinde güncellenmiştir.

HERHANGİ BİR KİMYASAL VEYA EVSEL ATIK BULAŞMIŞ TÜM HURDALARIN ALIMI DURDURULMUŞTUR. YALNIZCA TEMİZ HURDALAR ALINACAKTIR. MAĞDURİYET YAŞAMAMAK İÇİN GEREKLİ TEMİZLEME VE AYRIŞTIRMA İŞLEMLERİNİ YAPINIZ.Hurda  fiyatlarındaki değişimlerden anında haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olabilirsiniz. Cep telefonunuza göndereceğimiz mesajlar sayesinde hurda fiyatlarındaki düşüş ve çıkışları, cep telefonunuz üzerinden de takip edebilirsiniz. SMS sistemimize kayıt olmak için lütfen iletişime geçiniz.

Listelenen fiyatlar kilogram fiyatlarıdır, buzdolabı motoru (ekovat) hurdası için adet başına fiyat verilmektedir.

Listelenen fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır, fiyatlarla ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Listelenen hurda çeşitleri dışındaki madeni hurdaların (bronz, nikel vb.) ve metal menşeli hurdaların (kombi hurdası, klima hurdası vb.) fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

DKP hurdası: İmalat sonucu oluşan, et kalınlığı 4 mm üzeri olan metal artıklar. Ekstra hurda: İmalat sonucu oluşan, et kalınlığı 2-4 mm arasında olan metal artıklar ve makine elemanı hurdaları. I. sınıf hurda: Uzunlukları yaklaşık 1 metre olan, 1-4 mm arasında et kalınlığına sahip hurdalar. II. sınıf hurda: Boyu 1 metrenin üzerinde olan hurdalar, hurda saclar ve teller. III. sınıf hurda: Metalik evsel atıklar. Talaş: Talaşlı imalat sonucu oluşan hurda.

Listelenen fiyatlar perakende fiyatlar olup adresimize teslimdir, toptan (500 kg ve üzeri) hurda malzemeleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Hurda teneke alımlarımız sürekli olarak yapılmamaktadır, mağduriyet yaşamamak ve konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Listelenen fiyatlar LME değişimlerine bağlı olarak gün içerisinde de değişim gösterebilir, listemiz günlük olarak güncellenmektedir.

İniş ya da yükselişlerle ilgili detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlarımız faturalı olup KDV'den muaftır.

Hurda yükleme veya boşaltımı sırasında araçlarınızda meydana gelebilecek hasarlardan, firmamız sorumlu değildir.